Mateřská škola Trhanov

O školce

Naše mateřská škola je dvoutřídní a navštěvují ji děti z obcí Trhanov, Chodov, Pec pod Čerchovem, v případě volné kapacity i děti z jiných obcí. Škola se nachází na křižovatce v centru obce. Jedná se o zrekonstruovanou budovu bývalé základní školy. Máme zde dvě třídy, ložnici, sociální zařízení pro každou třídu samostatné, dvě šatny, kabinet, ředitelnu, kuchyni, sklad a samostatnou školní jídelnu. K budově patří velká školní zahrada. Celá budova školky je průběžně esteticky upravována a vyzdobována dětskými pracemi a nápady všech zaměstnanců. Snažíme se, aby se v ní dětem ale i rodičům líbilo.

Spolupracujeme

• se zřizovatelem školy Obec Trhanov - pravidelné zprávy, finanční rozvahy, vzniklé provozní problémy

• se Základní školou Chodov -pravidelné návštěvy předškoláků, divadelní představení, společné akce

• se Základní uměleckou školou Klenčí -ukázky z hudební a výtvarné činnosti

• s Pedegogicko-psychologickou poradnou v Domažlicích -dle zájmu rodičů besedy, vyšetření dětí

• s Plaveckým bazénem v Domažlicích - plavecká výuka

• s Městským kulturním střediskem v Domažlicích - návštěva divadelních představení

• s Domem dětí a mládeže DOMINO v Domažlicích - návštěva divadelních představení a kulturních akcí
  • s HC Domažlice - spolupráce při propagaci akcí

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Svátek má Marcela