Mateřská škola Trhanov

O školce

Naše mateřská škola je dvoutřídní a navštěvují ji děti z obcí Trhanov, Chodov, Pec pod Čerchovem, v případě volné kapacity i děti z jiných obcí. Škola se nachází na křižovatce v centru obce. Jedná se o zrekonstruovanou budovu bývalé základní školy. Máme zde dvě třídy, ložnici, sociální zařízení pro každou třídu samostatné, dvě šatny, kabinet, ředitelnu, kuchyni, sklad a samostatnou školní jídelnu. K budově patří velká školní zahrada. Celá budova školky je průběžně esteticky upravována a vyzdobována dětskými pracemi a nápady všech zaměstnanců. Snažíme se, aby se v ní dětem ale i rodičům líbilo.

Informace ohledně OČR

Informace pro rodiče, kteří budou žádat o OČR z důvodu uzavření naší mateřské školy:
Nově nevyplňuje ředitelka MŠ Trhanov (tak jak tomu bylo na jaře), ale rodiče vyplňují formulář sami dle návodu a metodiky v příloze tohoto odkazu. Po vyplnění a vytištění formuláře předáte svému zaměstnavateli. Nezapomeňte si zaznamenat vygenerované číslo žádosti.
Nový formulář žádosti o ošetřovné je k dispozici na ePortálu ČSSZ.

OČR.odt

Typ souboru: ODT dokument, Velikost: 18,48 kB