A picture

Provoz:  6:15 - 16:15

rozšířené vyhledávání ...

Školní jídelna

Školní stravování je poskytováno dětem ve školní jídelně, které je součástí školy. Stravování je odborně řízeno vedoucí školní jídelny.

Na každý týden je vždy předem sestaven jídelníček, který je vyvěšen na  nástěnce v budově školy k nahlédnutí rodičům.

Školní stravování se řídí Zákonem č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzděláváním (Školský zákon),ve znění pozdějších předpisů.

Strava je poskytována dle výživových norem, které upravuje příloha č. 1 Vyhlášky č. 463/2011 Sb. o školním stravování ve znění pozdějších předpisů a Vyhlášky č. 137/2004 Sb. o hygienických požadavcích na stravovací služby a o zásadách osobní a provozní hygieny a ve znění pozdějších předpisů.

školní jídelnaslavnostní prosření

V rámci celodenního školního stravování je pro děti zabezpečeno:

- doplední svačina (přesnídávka)

- oběd

- odpolední svačina

- celodenní pitný režim

VÝDEJ JÍDEL:

9:00 - 9:25        přesnídávka

11:30 - 12:30    obědy

14:15 - 14:45    svačina

Děti si sami prostírají a obsluhují se - vybírají si množství. Polévku nalévá pedagogický dozor. Při obědě používají děti dle možností příbory, používají i ubrousky na utírání úst i rukou. Jídlo na talíře je vydáváno kuchařkou za pomoci pedagogického dozoru. Po jídle hospodáři uklidí nádobí, utřou stolky.

Veškerá strava je určena pro konzumaci v jídleně a probíhá v sedě. V době vydávání jídel a po celou dobu konzumace je vždy přítomný pedagogický dozor.

STRAVNÉ (děti 3-6 let / 7-10 let):

• přesnídávka 7 Kč / 8 Kč
  • oběd 17 Kč / 21 Kč
  • svačina 8 Kč / 8 Kč
  • pitný režim 3 Kč /součást oběda

děti 3-6 let  - celodenní stravné -35 Kč

děti 7-10 let - celodenní stravné - 37 Kč

Platby stravného:

Platbu za stravování je možno provádět:

- hotově

- bezhotovostně (inkasem z účtu)

Platba musí být provedena nejpozději do 15. dne následujícího měsíce.

Odhlašování jídel je možné provádět telefonicky, SMS zprávou nebo osobně, vždy nejpozději do 8:15 odhlašovaného dne.

SEZNAM ALERGENŮ

alergeny_str. 2alergeny_str. 1